Global Ukraine News

Український кулон SenStone для перетворення голосу в текст зібрав 50 тисяч доларів на платформі Kickstarter за два дні

Навесні минулого року українська команда представила перший вітчизняний технологічний стартап у сфері моди (як вони самі позиціонують свій продукт). Це – модний кулон SenStone, який можна використовувати для перетворення голосових заміток в текст. Про це повідомляє AIN.UA.

Ввечері 7 лютого кампанія по збору коштів для виробництва кулонів запустилася на Kickstarter. Метою було зібрати $ 50 000. Станом на ранок 9 лютого вдалося зібрати 51 тисячу доларів, а до завершення кампанії залишилося ще 36 днів.

Читайте за темою: Юна українка перемогла на конкурсі стартапів у Польщі

За словами Назара Федорчука, автора ідеї SenStone, кулон буде вироблятися швидше за все в Азії, хоча основна розробка продукту проводиться в Україні.

На сьогодні розробники вже завершили роботу над прототипом, розіслали 12 зразків гаджетів на огляди журналістам з США і Британії. Перші поставки заплановані вже на липень цього року. Роздрібна ціна базової комплектації пристрою складе $ 145.

Читайте за темою: Український стартап залучив $1 млн інвестицій

SenStone має діаметр 2,9 мм і вагу 26 г, робить замітки в один клік, на ходу перетворює в текст і сортує по паттернам і темам, які створює користувач. Він вміє розпізнавати 7 мов, тримає заряд до 3 днів. Для запису найкраще тримати кулон в безпосередній близькості від рота (близько 20 см). До пристрою додається і додаток, який дозволить читати записи, прослуховувати їх, систематизувати за тегами і т.д.

Поділитись

Коментарі закріті