Global Ukraine News

У Києві провели жеребкування щодо Євробачення

У Києві провели жеребкування щодо того, які країни будуть представлені в першому, а які – в другому півфіналі «Євробачення-2017». Про це повідомляє газета «День».

Півфінали відбудуться у Міжнародному виставковому центрі у Києві 9 і 11 травня, фінал – 13 травня. Згідно з жеребкуванням, у першому півфіналі виступатимуть 18 учасників (Чорногорія, Фінляндія, Грузія, Кіпр, Португалія, Бельгія, Словенія, Швеція, Вірменія, Молдова, Чехія, Латвія, Албанія, Ісландія, Азербайджан, Греція, Австралія, Польща), у другому – 19 (Швейцарія, Македонія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Литва, Хорватія, Норвегія, Білорусь, Угорщина, Австрія та Ірландія).

Читайте за темою: Представлені слоган і логотип Євробачення-2017

Країни «Великої п’ятірки» (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія) і країна-господарка цьогорічного конкурсу (Україна) автоматично проходять до фіналу. Італія, Іспанія та Велика Британія голосуватимуть за учасників першого півфіналу, Німеччина, Франція та Україна – другого.

Ключове гасло «Євробачення-2017» – «Celebrate Diversity», що означає «Шануймо різноманіття». В основі дизайну логотипу пісенного конкурсу Євробачення-2017 – традиційне українське намисто, яке є не лише найдавнішою жіночою прикрасою, але й вважається оберегом. Слоган майбутнього шоу творчо перегукується з логотипом, оскільки намисто складається з великої кількості різноманітних намистин, кожна з яких особлива.

Коментарі закріті