Global Ukraine News

Іноземні ЗМІ про Україну: традиції Різдва, жахливе вбивство та антиєврейські скандування

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Моніторинговий проект «ОКО» щоденно відслідковує статті в закордонних інтернет-виданнях, в яких йде мова про Україну. Окрім посилання на статтю, проект фіксує і рівень суспільного резонансу, який вираховується програмою на основі «вподобайок», репостів та коментарів у соціальних мережах.

Користуючись цим інструментом, Global Ukraine News вирішив дізнатися, які ж англомовні статті про Україну минулого тижня (02.01.- 08.01.2017) набрали найбільше розголосу. Одразу зазначимо, що серед статей на схожу тематику ми вибирали лише одну, яка була найбільш «популярною» в мережі.

Основні інформаційні приводи для публікацій стосувалися: відносин з Ізраїлем, кримінальних злочинів, традицій Різдва та заяв про Крим. Отже, пропонуємо Вам ТОП матеріалів про Україну.

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: «зраджена» резолюція, чотирилапі друзі та американська допомога

«Євреїв геть»: скандування на вулицях Києва

Другий тиждень тема ізраїльсько-українських взаємин займає пріоритетні місця в вибірці, а матеріали набирають чимало резонансу. «Українські демонстранти скандували «євреїв геть» на марші у Києві» пише www.timesofisrael.com, а матеріал набрав 4475 пунктів суспільного резонансу. Зазначимо, що то не перший матеріал негативного сентименту щодо українсько-ізраїльських відносин, який набрав великого резонансу, адже тиждень тому матеріал про голосування в ГА ООН щодо Ізраїлю, де Україна проголосувала не так, як її закликали ізраїльські колеги, набрав понад 22 тисячі пунктів суспільного резонансу.

Українські націоналісти в Києві скандували «євреїв геть» німецькою мовою в день маршу щодо дня народження  нацистського колабораціоніста, чиї війська вбили тисячі євреїв, пишуть автори матеріалу про марш з приводу дня народження Степана Бандери у Києві 1 січня.

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: #перемога в суді, санкції по-європейськи та неймовірні технологічні новації

Видання цитує і слова депутата Олександра Фельдмана, який закликав  владу розслідувати марш і залучати до відповідальності осіб, відповідальних за ненависні гасла, та звинуватив об’єднання «Свобода» у провокаціях під час маршу.

Жахливе вбивство

«Українська поліція заарештувала «вбивцю, який обезголовив матір і її дочку» – такий кримінальний матеріал на Daily Mail набрав 710 пунктів суспільного резонансу. Мова в матеріалі йде про 25-ти річного підозрюваного, який 29 грудня убив жінку і її дворічну дочку в Овідіополі Одеської області.

Читати далі

1 2
Поділитись

Коментарі закріті