Global Ukraine News

Образ України в медійному просторі Мексики: лютий 2017 року

Автор: Андрій Рижков (Andrii Ryzhkov)

У статті аналізується образ України, що сформувався в медійному просторі трьох основних видань Мексики впродовж лютого цього року. Цього разу кількість статей з інформацією про нашу державу є майже однаковою у всіх досліджуваних часописах: по 14 матеріалів припадає на «Ель Унверсаль» і «Міленіо» відповідно, і 13 публікацій – на «Ла Хорнада». Нижче подається розподіл новин за рубриками.

Цього місяця співвідношення статей між двома традиційно найчисельнішими категоріями суттєво змінилося: «Міжнародні відносини» за кількістю матеріалів значно випередили «Спорт». Така ситуація, насамперед, пов’язана із завершенням процесу формування виконавчої гілки влади в США та появою перших офіційних дискурсів представників нової команди Дональда Трампа стосовно війни на Донбасі та анексії Криму Росією. Про сентимент аналізованих статей кожної з трьох газет можна дізнатися з наступного графіка.

Читайте за темою: Україна в мексиканському медіапросторі: перший місяць 2017 року

Як бачимо, нейтральна тональність новин домінує у всіх трьох щоденниках. Єдина стаття «Міленіо» з позитивним сентиментом міститься в рубриці «Спорт».

Читати далі

1 2
Поділитись

Коментарі закріті