Global Ukraine News

На Кіпрі відкриють українську бібліотеку

Українці на Кіпрі зможуть вільно насолоджуватись українською літературою, адже незабаром тут з’явиться українська бібліотека. Видавництво дитячої та навчальної літератури «Ранок», яке активно підтримує заходи, що організовує українська громада, подарує громаді книги для організації власної бібліотеки.

Дана ініціатива допоможе як дорослим, так і дітям вивчати та вдосконалювати українську мову. Про цю чудову новину розповіла координатор української громади на Кіпрі Лора Калініченко на Facebook сторінці спільноти.

«Нам відомо, як трепетно зберігають свої національні традиції вихідці з України, як передають знання рідної мови молодшим поколінням і дбають про формування в них національної свідомості.

Велику кількість книг в декількох примірниках ми відібрали для своєї бібліотеки які будуть передані безкоштовно видавництвом «Ранок» в якості подарунка громаді: лісові казки, добрі казки, улюблені казки, маленькі казки, книги з української мови і літератури для різного віку, географія і історія України для різного віку, книги з українського правопису, художня література, наочні посібники і дитяча література і ще багато різних методичних матеріалів, портретів, забавлянок-розкладанок, тлумачних словників, портрети українських гетьманів та видатних діячів, міста України, патріотичні наліпки.

Читайте за темою: Український борщ став родзинкою меню популярного готелю на Кіпрі

Дітки з громади в цьому році отримають українські подарунки від Святого Миколая. Велика подяка директору видавництва «Ранок» Віктору Круглову за допомогу у розвитку української культури і мови та за підтримку української громади Кіпру! Особлива подяка українській громаді Кіпру за організацію культурних, патріотичних, благодійних заходів на Кіпрі і для України. Завдяки вашій роботі нас вже побачили організації, установи, фонди, ЗМІ, телебачення та звертаються до нас з різними пропозиціями щодо співробітництва, допомоги та проведення спільних заходів, що славлять нашу Україну!» GU

 

Поділитись

Коментарі закріті