Global Ukraine News

Українська громада Греції запрошує українців по всьому світу до писанкового проекту

Осередок української діаспори Грецької Республіки – Центр підтримки і розвитку культурної спадщини «ТРЕМБІТА» розпочав міжнародний проект «Барви писанки» – «Colors of Pysanka», до якого запрошує долучитися українські громади по всьому світу.

Читати за темою: Українці підтримують вітчизняну анімацію флешмобом 

Триватиме проект з 9 по 23 квітня та матиме на меті ознайомлення з українськими пасхальними традиціями та долучення до мистецтва писанкарства.

Зголосившись на участь, українські громади мають здійснити кілька кроків:

  • Поширити інформацію про українські пасхальні традиції будь яким чином: інтернет, семінари, відкриті уроки, зустрічі тощо.
  • Провести майстер-класи зі створення писанок
  • Провести конкурс на кращу Писанку (матеріал для писанок будь-який, тільки не варені яйця);
  • В період з 9 по 23 квітня прикрасити дерево в людному місці створеними писанками. Дійство може супроводжуватися концертом, благочинним ярмарком тощо.
  • Зробити фото-відео репортаж та надіслати організаторам акції.

Заявки на участь в акції можна подати до 25 березня 2017 року. 27 Березня учасники отримають макет афіши з переліком всіх країн-учасниць. Учасники повинні будуть використати цей макет афіши, додаючи в неї своє місто, годину та адресу, де відбудеться акція. Від України вже зголосилися кілька організацій на участь: волонтерська організація  “Буковина – українському війську”, всеукраїнський навчально-культурний центр «Академія Ремесел», волонтерський рух «Краматорські бджілки».

«Чекаємо на Ваші відгуки про співпрацю. Разом ми можемо зробити набагато більше для забезпечення міжнародного позитивного іміджу України!», – закликають організатори акції.

 

Поділитись

Коментарі закріті