Global Ukraine News

Президентские выборы во Франции: что происходит и кто фавориты? Точка зрения профессора Александра Мельника (Париж, Франция)

Незабаром відбудуться президентські вибори у другій за величиною економіки країні Єврозони – Франції. Менш ніж через десять тижнів Франція дізнається ім’я свого нового президента, коли французькі виборці попрямують на президентські вибори які проходитимуть у два тури 23 квітня і 7 травня. Наразі все більше експертів наголошують, що ці вибори стануть справжнім тестом на міцність для всього Євросоюзу. Про останні новини президентських перегонів, про фаворитів та про шанси Марін Ле Пен зробити те, що не вдалося її батьку у 2002 році – зайняти президентське крісло Франції, в бліц-інтерв’ю з французьким вченим, професором геополітики, викладачем школи бізнесу ICN Business School Ненсі-Мец (Франція) Олександром Мельником.

Олександр Мельник – автор численних статей з геополітичних питань та глобалізації світу (публікується в Atlantico, Cercle Les Echos, Revue Défense Nationale, Le Monde, Vox Figaro, Politique Internationale). В минулому – радянський дипломат в Москві, Женеві та Парижі, експерт та спічрайтер аналітичного центру геополітики, який був створений Михайлом Горбачовим (1981-1995 роки). Автор кількох книг, у тому числі автобіографії “L’itinéraire d’un diplomate franco-russe. 20 ans après la chute du Mur de Berlin” і “Reconnecter la France au monde. Globalisation, mode d’emploi”. Засновник і адміністратор групи You & World у Facebook, що функціонує в якості глобального інтерактивного форуму з основних викликів XXI століття.

Поділитись

Коментарі закріті