Global Ukraine News

В Австралії навчатимуть майстерності української вишивки

В австралійському Мельбурні (столиця штату Вікторія) розпочали роботу курси з навчання майстерності української вишивки. Про це повідомляється на сайті української католицької громади Австралії, Нової Зеландії та Океанії.

«Дуже добре, що вдалося організувати такі курси, адже вишивка – це серце та душа української культури», – зауважив під час виступу на відкритті навчання єпископ УГКЦ Петро Стасюк.

Читайте за темою: Українці найкраще виступили на мультикультурному фестивалі в Австралії

Курс розпочався з ознайомчої лекції Ганни Полатайко, котра розповіла слухачам про українську вишивку загалом та ознайомила їх з програмою навчання. Першу сесію майстерні української вишивки, організовану Українською католицькою лігою жінок Австралії (УКЛЖА) при Мельнбурнській катедрі Петра і Павла УГКЦ, відвідало 67 осіб – діти та молодь з Мельбурна й околиць.

Повідомляється, що ідея організації курсів вишивки у мельбурнському відділенні УКЛЖА з’явилася вже давно, проте лише зараз вийшло втілити її у життя. Курси вдалося організувати завдяки підтримці Культурної фундації ім. Митрополита Андрея Шептицького, Кредитної спілки «Дністер» та Фундації «Карпати».

Поділитись

Коментарі закріті