Global Ukraine News

У Данії запрацювала п’ята українська школа

19 березня 2017 року в данському місті Обенро, що на півострові Ютланд, вперше пройшли заняття нової української школи вихідного дня. Школу відкрила громадська організація «Ластівка», яка об’єднує українців Данії. Окрім нового навчального закладу в Обенро, в Данії сьогодні успішно працюють ще чотири українські школи «Ластівки» – в Копенгагені, Рандерсі, Ольборзі та Ікасті.

Навчання в школі буде проводитися для різних вікових груп: молодшої групи 4-6 років, середньої – 6-8 років та старшої групи для діток від 9 років. Також вчителі готові займатися і з більш молодшими дітками, якщо будуть такі побажання з боку батьків. До школи вже записалися 18 дітей. Наразі заняття проводитимуться раз на два тижні. Зі школярами працюватиме дипломований вчитель молодших класів, також вчителі математики та креативу, хореограф і вчитель музики. Керівником школи призначено заступницю голови «Ластівка-Обенро» Наталю Дідух.

tmp_6112-PicsArt_03-21-03.08.132118275546

Читати за темою: У Люксембурзі почала роботу перша українська школа  

«Відділ громадської організації «Ластівка» в Обенро більшість своїх ініціатив будує довкола дітей, тому відкриття української школи стало цілком закономірним кроком у подальшому розвитку нашої діяльності, – коментує подію Ольга Дмитрук, голова відділу «Ластівка-Обенро». – Ми запрошуємо батьків з української громади приводити діток на навчання та долучатися до інших ініціатив та подій нашої організації. Ми прагнемо допомогти дітям дізнатися більше про культуру, історію нашої країни та вдосконалити чи вивчити українську мову. А події організації забезпечать вашій сім’ї веселе та в українських традиціях дозвілля в колі однодумців».

tmp_6112-PicsArt_03-21-03.07.35405102387Плата за навчання складає 50 крон на місяць. Щоб записатися на навчання або дізнатися подробиці, звертайтеся до керівників шкіл за контактами, вказаними на сайті «Ластівки» lastivka.dk в розділі «Українська школа».

 

Поділитись

Коментарі закріті