Global Ukraine News

III Міжнародний фестиваль культурної спадщини «ЕТНО-хутір» відкриває двері для гостей

12 травня 2017 року в Тель-Авіві в клубі «Havana» (вул. Ігаль Алон 126) відбудеться III Міжнародний фестиваль культурної спадщини «ЕТНО-хутір». Організатори заходу – громадська організація Israeli Friends of Ukraine, за підтримки канадського фонду «Ukrainian Jewish Encounter». Партнери заходу – Посольство України в Ізраїлі, Міжнародні Авіалінії України, а також Долина Груп і Locked (Escape Rooms). Медіа партнер – Лівий берег LB.UA.

Фестиваль «ЕТНО-хутір» став щорічною традицією і символом дружби між Ізраїлем і Україною. У цьому році фестиваль пройде під гаслом «New Ukraine» і стане майданчиком для молодих арт-майстрів з України та сучасних українських брендів.

Читайте за темою: В Ізраїлі представили унікальну українську вишивку

«Наш фестиваль є благодійним, тому ми вирішили підтримати проекти, спрямовані на реабілітацію поранених та страждаючих на посттравматичний синдром українських солдатів і громадян прифронтових територій. Ці люди, які перебувають постійно на лінії вогню, в самому пеклі війни потребують нашої допомоги, як ніхто інший. Також ми не боїмося експериментувати, і в цьому році спільно з партнером фестивалю Locked (кращі квест-кімнати в Ізраїлі) підготували для наших гостей унікальну можливість відвідати Квест-кімнату прямо на фестивалі і отримати масу нових вражень», – підкреслюють організатори фестивалю.

Гості фестивалю з України – народна артистка України Марія Бурмака, музичний колектив «Ot Vinta». Ізраїль представляють запальна група «Gefilte Drive», рок-група «Tom Shapira Brand», оперна співачка Світлана Бендікова. Також на відвідувачів чекає кілька музичних сюрпризів.

Традиційно, відвідувачі фестивалю зможуть насолодитися шедеврами національної кухні України та придбати товари на благодійному ярмарку, де будуть представлені як вироби ручної роботи: живопис, кераміка, прикраси, сувеніри, так і продукція сучасних українських дизайнерів: одяг, взуття та аксесуари. Крім того, гості фестивалю зможуть придбати книги сучасних українських авторів. А для дітей приготували окрему розважальну програму.

Обов’язковим атрибутом свята є вишиванка, тому на ярмарку буде представлено один з найвідоміших в Україні сучасних брендів вишитого одягу «Фолк Мода». Це – український виробник патріотичного одягу з власним виробництвом у Львові, який пропонує не тільки класичні вишиванки, а й зручний стильний одяг з етнічними елементами.

Також у благодійному ярмарку візьмуть участь, такі благодійні фонди з Ізраїлю: «Шанс на життя» і MDTERRA «Країна чудесних снів», які надають допомогу дітям, що проходять лікування в Ізраїлі і волонтери з України: Анна Лисакова, ініціатор програми з психологічної реабілітації «Зігрій душу», Наталя Попова, ініціатор створення Ковельського реабілітаційного центру, Тетяна Бушняга, директор волонтерського благодійного фонду «Від госпіталю до фронту» при Військово-Медичному Клінічному Центрі Південного регіону (Одеса).

Ведучі фестивалю – Михайло Бутовський, ведучий радіо і телепроектів, організатор і ведучий корпоративних івентів і свят та Маргарита Переш, ведуча ранкового шоу «Бат-Ям сльозам не вірить» на Першому радіо 89.1 FM. Художній режисер фестивалю – Зінаїда Невзліна.

Час проведення: 10:00 – 14:30, Тель Авів – клуб «Havana», вул. Ігаль Алон, 126.

Поділитись

Коментарі закріті