Global Ukraine News

В Ізраїлі представили унікальну українську вишивку

До Ізраїлю з колекцією Міжнародного музею української вишивки приїхала українська мисткиня з Києва Тетяна Протчева. В експозиції представлено унікальні роботи українського майстра, серед яких – співоча вишивка, сумки, що світяться в темряві, портрет Голди Мейр, вишита мапа України, а також аксесуари з українською та ізраїльською символікою.

Колекцію представлять у трьох містах – Ашкелоні, Хайфі та Бат-Ямі. Окрім представлення самої виставки, художниця проведе низку майстер-класів та зустрічей з прихильниками українського мистецтва. Проте дати заходів ще визначаються.

Читати за темою: Українські художники вразили World ART Dubai 2017

Українська майстриня Тетяна Протчева винайшла новий напрямок мистецтва вишивки «GLOW ART» (сяюче мистецтво), який внесено до «Книги Рекордів України». Вишиті роботи майстра знаходяться в музеях світу і приватних колекціях української та закордонної еліти. У 2010 році у Києві, майстриня відкрила музей вишивки, де проводить майстер- класи.

Музей української вишивки було відкрито 2010 року виключно на основі робіт Тетяни Протчевої. 2015 року мисткиня вперше представила Україну на Міжнародному ярмарку мистецтв та ремесел в Єрусалимі. GU

Поділитись

Коментарі закріті