Global Ukraine News

«Фабрика думки «Донбас» оприлюднила у Facebook першу серію телепроекту «Нові герої Донбасу»

На офіційній сторінці формації «Фабрика думки «Донбас» у Facebook оприлюднена перша серія телепроекту «Нові герої Донбасу». Про це повідомляється на сторінці незалежного аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» у Facebook.

«Пропонуємо Вашій увазі першу серію з циклу «Нові герої Донбасу». Героєм цього випуску є відомий донецький волонтер та дизайнер Леонід Краснопольский», – йдеться в повідомленні.

За інформацією організаторів телепроекту «Нові герої Донбасу», планується показати 25 живих історій про волонтерів, військових, громадських діячів з Донеччини та Луганщини, які від початку війни у 2014 році боролися та продовжують відстоювати Український Донбас.

Читати за темою: В мережі набирає популярності #22PushupChallenge на підтримку воїнів АТО

«Фабрика думки «Донбас» є незалежним аналітичним центром, який займається розробкою та проведенням аналітичних досліджень, а також реалізацією проектів зі сприяння інформаційній деокупації, реінтеграції та розвитку Донбасу у сферах комунікації, миротворення, демократії, культури та урбаністики.

Телевізійна передача «Нові герої Донбасу» була знята за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (National Endowment for Democracy) у рамках реалізації «Комунікаційної стратегії сприяння реінтеграції та деокупації Донбасу».

Коментарі закріті