Global Ukraine News

Платформа Prometheus відкрила реєстрацію на 4 нові курси від ОБСЄ, ЄС та Ради Європи

Українська освітня платформа Prometheus відкрила реєстрацію на чотири нові курси від провідних українських та міжнародних організацій. Про це повідомляє ОсвітаUA.

Один з курсів – «Публічні закупівлі для бізнесу» від Міністерства економічного розвитку та торгівлі та Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», в рамках якого учасники дізнаються про все, що необхідно знати бізнесу, щоб почати успішно працювати на ринку публічних закупівель розміром в 300 мільярдів гривень. Зареєструватися на курс можна тут.

Читайте за темою: Стенфордський університет відкрив спеціальну програму для українців

5-тижневий курс «Доступ до публічної інформації» (створений за підтримки проекту Ради Європи в Україні «Зміцнення свободи медіа та створення системи суспільного мовлення в Україні») познайомить учасників з тим, як отримувати інформацію про доходи політиків, витрати бюджетних коштів, підстави здійснення забудівель та інших проектів, де можна отримати необхідну інформацію та в якому обсязі. Зареєструватися на курс можна тут.

Курс «Як ефективно спланувати та провести діалог» складається з 3 модулів, що триватимуть 6 тижнів. Організатори зазначають, що з його допомогою можна буде опанувати базовий рівень знань про діалог. Курс стане в пригоді не лише тим, кому потрібно покращити майстерність ведення колективних обговорень, але й всім, хто втомився від звичайних суперечок, порожніх дебатів та дискусій і прагне до реальних змін у взаємодії з іншими. Зареєструватися на курс можна тут.

Читайте за темою: Alumni Fund Ukraine – твій внесок у розвиток освіти в Україні

Курс «Цифрові комунікації в глобальному просторі» розповість про основні операційні системи, види веб-ресурсів та специфіку їх створення й використання, хмарні технології, інструментарій роботи із соціальними мережами та цифровий етикет. Викладачі курсу розкажуть, як правильно захистити себе від кіберзагроз і чому саме інформаційні технології керують сучасним світом. Зареєструватися на курс можна тут

Поділитись

Коментарі закріті