Global Ukraine News

Стенфордський університет відкрив спеціальну програму для українців

Стенфордський університет оголосив про спеціальну програму для українців під назвою Ukrainian Emerging Leaders Program.

Програма спрямована на політиків, юристів, підприємців та керівників громадських організацій. Кандидати мають відповідати таким критеріям – українське громадянство і плани повернутися до України після завершення програми, вік – не менше 28 років, мати досягнення у сфері демократії, розвитку та верховенства права, мати щонайменше 5 років досвіду роботи та володіння достатнім рівнем англійської.

Читайте за темою: Prometheus розпочинає проект змішаного навчання в українських університетах

З усіх кандидатів університет відбере трьох учасників, які поїдуть до Кремнієвої долини вже у вересні цього року та навчатимуться протягом 10-ти місяців (з 17 вересня 2017 року до 24 червня 2018 року).

Розмір стипендії – 70 тисяч доларів. Студентам з України, крім стипендії, будуть виділені керівництвом Стенфордського університету кошти на візу, медичне страхування, переїзд, а також поїздки їхніх родичів в Америку та Україну.

Читайте за темою: Японія надасть Україні обладнання для громадського мовлення та відправить фахівців для навчання українців

Заявки на участь прийматимуть до 15 лютого 2017 року, а вже у квітні буде оголошено результати відбору.

Програму ініціював Центр демократії, розвитку та верховенства права університету. Спонсорами навчального курсу стали фонд «Western NIS Enterprise Fund», лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук та гендиректор української інвестиційної компанії «Dragon Capital» Томаш Фіала.

Коментарі закріті