Global Ukraine News

Святкування Дня Соборності України в Йорданії

У неділю, 22 січня, в Українському Культурному Центрі – «Українська Хата в Йорданії» у дружньому колі української громади, гостей (студенти з Одеси), та колективу Посольства України в Йорданії відбулось традиційне святкування Дня Соборності України.

Свято пройшло в затишній домашній атмосфері з українськими варениками від господинь української громади. У ході заходу, Посол України в Йорданії Пасько Сергій Олексійович вручив сертифікати подяки від імені Її Високості Принцеси Мажди Раад активістам «Української Хати в Йорданії» – Ользі Завидняк, Юлії Мілгородській, Тетяні Сонець, Аніті Пуш за організацію культурної програми та участь у Різдвяній благодійній ярмарці та учасникам гурту «UA kids» за чудові виступи. Посол також передав фотографії від організаторів дипломатичного благодійного ярмарку. Таке нагородження від імені Її Величності Принцеси Мажди Раад, відбулося вперше в історії українсько-йорданських відносин.

Читати за темою: Різдвяні вечорниці в Йорданії (Фоторепортаж)

«Всі присутні заспівали державний Гімн України! Поетеса Вікторія Бричкова Абу Кадум прочитала авторський вірш «Дорога додому». На честь свята Вікторія також написала вірша «Про вареники». Оксана Шевченко порадувала гостей народною піснею «Вареники»! На прохання одеських студентів була виконана пісня «Мамина сорочка» на українській та арабській мовах! Присутні були приємно вражені дебютом пісні «Українська Хата», на слова Вікторії Бричкової Абу Кадум та музику Ольги Завидняк. Ця пісня стала гімном Українського Культурного Центру. Щиро дякуємо організаторам та гостям свята «На вареники до Хати», присвячене Дню Соборності України!» – ділиться враженнями координатор українського культурного центру «Українська хата в Йорданії», Ольга Завидняк. GU

Коментарі закріті