Global Ukraine News

В мережі набирає популярності #22PushupChallenge на підтримку воїнів АТО

Флешмоб #22PushupChallenge розпочали в Україні на підтримку бійців, що повернулись із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром. Про це повідомляє 5 канал.

Ідея флешмобу з’явилася у США після оприлюднених цифр: близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки. Аби привернути увагу суспільства до цієї проблеми, було запроваджено флешмоб, умовою якого стало 22-разове відтискання протягом 22 днів.

Читайте за темою: Надзвичайний ролик про українських захисників

Україна розпочала цю естафету, щоб підтримати українських воїнів АТО, а зокрема тих, хто має посттравматичні синдроми. Окрім того, флешмобом хочуть привернути увагу суспільства і наголосити, що бійці, які повертаються додому з війни, потребують уваги і підтримки суспільства.

До флешмобу долучається все більше і більше українців. Зокрема, на днях стало відомо, що до флешмобу долучилися відомий автогонщик Олексій Мочанов, «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк.

Читайте за темою: Українців запрошують взяти участь у  флешмобі до Дня ЗСУ

Долучаються і українські військові та поліцейські. Так, участь в естафеті взяло Командування Високомобільних десантних військ (які передали естафету Генеральному штабу Збройних Сил України) та офіцери Національної Гвардії України.

Коментарі закріті