Global Ukraine News

Виставку австралійського аборигенного мистецтва покажуть в Україні

25 січня відкрилася виставка знаменитих творів найкращих австралійських корінних художників ХХ століття «Старі Майстри видатні австралійські художники, що малювали на корі». Організаторами виставки є Посольство Австралії в Україні, за підтримки Міністерства закордонних справ і торгівлі Австралії і Національного музею Австралії та галереї Triptych: Global Arts Workshop.

Виставка представлена в галереї Triptych: Global Arts Workshop (Андріївський узвіз, 34, м. Київ). Офіційне відкриття відбудеться а середу ввечері 25 січня за підтримки вин Penfolds Wines і Peter’s Australian Pies. Виставка буде відкрита по неділю 12 лютого. Протягом роботи виставку супроводжуватиме культурна програма. Більше інформації тут.

Подія збігається із святкуванням Дня Австралії (26 січня), і є частиною програми 2017 року на честь 25 – річчя встановлення дипломатичних відносин між Австралією і Україною, а також відзначення 70 років українського поселення в Австралії.

Читати за темою: Відкрилася виставка британського фотографа про події на Майдані

«Ми дуже раді представити українській аудиторії колекцію дивовижних, приголомшливих зображень прикладів традиційного виду мистецтва, створеного однією з найстаріших культур у світі, – говорить Брюс Едвардс, Тимчасовий повірений у справах Посольства Австралії в Україні. – Особливо доречно показати твори нащадків корінних жителів Австралії в Києві з нагоди Дня Австралії».

Малювання на корі є однією з видатних традицій світового мистецтва, яке практикували аборигенні художники Арнемленда (північна територія, Австралія) протягом тисячоліть.

Після виставки у Києві «Старі майстри» демонструватимуться у Львові (17 лютого – 3 березня) та Харкові (11-25 березня). Кураторами виставки є  Брюс Едвардз, Тимчасовий повірений у справах Посольства Австралії в Україні, та Мирослава Хартмонд, власниця і виконавчий директор Triptych: Global Arts Workshop, науковий співробітник Центра міжнародних досліджень Оксфордського університету, Велика Британія, культурний лідер програми Культура і Креативність в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство». За більш детальною інформацією звертатись за адресою: [email protected] та телефоном +38 050 370 6039

Поділитись

Коментарі закріті