Українська “Hromada” у Гуанчжоу відсвяткувала свій другий день народження

Днями у місті Гуанчжоу (КНР) українське громадське об’єднання “Hromada” відсвяткувало свій другий день народження. Свято пройшло у затишній та сімейній атмосфері.

Читати за темою: Народная дипломатия в Китае: интервью с Александром Каменских

Саме 27  листопада “Hromada” провела свою першу масову зустріч. І ось, два роки по тому, ми зустрічаємося знову, щоб відсвяткувати наш «День Народження». У призначений час, в призначеному місці святковий зал почав наповнюватися красивими українками і мужніми українцями. У кращих українських традиціях, на вході всіх гостей зустрічали з 20-ма грамами горілки  із  шматочком сала та чорним хлібом, а для чарівних українок були підготовлені віночки. Прикрашений повітряними кульками та символікою громади і України зал не міг не привернути увагу перехожих”, – розповідає Анастасія Манько, учасниця заходу та активістка української громади.

На святкування було запрошено Генерального консула України у місті Гуанчжоу Максима Борисовича Немиря  та віце-консула Назарія Володимировича Сасіна. Саме вони першими привітали і офіційно відкрили свято. До слова, новина генконсула про те, що в Гуанчжоу почнуть видавати паспорти, підняла емоції у залі, практично, до апогею. Після цього було вітальне звернення Олександра Каменських, засновника і генератора всіх починань громадського об’єднання “Hromada”.

Читати за темою: Українська «Hromada» провела робочу зустріч з консулом України в місті Гуанчжоу (Китай)

Стіл ламався від смакоти, всі насолоджувались прекрасними українськими піснями, за музичний супровід окреме спасибі Володі Погрібному. Але це був тільки початок. У День Народження нас порадував Володимир Проценко виконанням пісень групи “Бумбокс”. Всі гості, без винятку, підтанцьовували та співали слова давно улюблених і знайомих пісень. Конкурси були підготовлені Олександром Каменських і Ганною Федоренко. Вікторина з каверзними питаннями, але ми ж українці і нам нічого не страшно, тому призи і подарунки швидко знайшли своїх володарів. Музичний конкурс “Вгадай пісню”, люб’язно проведений Анною, розбудив тягу до української мови і пісень. Далі танці, спів, спілкування, посмішки і жарти. Раптом світло погасло і під звуки пісні “З Днем Народження тебе …” було винесено дуже смачний торт! Не просто торт, а торт “Hromada”, всередині з двома бісквітними коржами синього і жовтого кольорів, що символізують нашу любов і тугу за любою Батьківщиною!”, – зазначає Анастасія Манько.Загалом, святкування пройшло дуже весело: гості багато танцювали, жартували та  співали. Для всіх членів громади це стало чудовою нагодою зустрітись та провести час у дружньому колі співвітчизників.

Два роки – це зовсім не багато, але саме вони допомогли нам, українцям, які проживають в Гуанчжоу, познайомитись ближче, знайти нових друзів, організовувати спільні заходи, проводити благодійні акції, а найголовніше ще більше згуртуватися! Це був прекрасний День Народження, який символічно підвів підсумок проведеної роботи і підштовхнув рухатися тільки вище і далі!”, – підсумувала Анастасія Манько.

Українська громада Гуанчжоу щиро вдячна організаторам свята: Олександру Каменських, Анастасії Ніколенко, родині Нечипоренко, Олександрі Козак, Володимиру Погребному, Анні Федоренко, Артему, Володимиру Проценко, Костянтину та Анастасії Манько, Медведській Юлії. GU

 

Фото: Олександр Каменських

Коментарі закріті