Як в Італії увіковічать пам’ять про Голодомор

У рамках ініціатив з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні у Римі, в Товаристві Святої Софії відбулася лекція італійського історика Етторе Чіннелли, автора книги про Голодомор «Україна. Забутий геноцид 1932-33 рр.». Про це повідомляє Посольство України при Святому Престолі.

Книга Етторе Чіннелли є  важливим внеском у встановленні історичної справедливості та правди про Голодомор на міжнародному рівні, зокрема в італійському сегменті. Під час зустрічі з автором присутні українці також ділилися історіями своїх родин, які пережили жахіття штучного голоду.

Читати за темою: Питання Голодомору підняли в парламенті Великої Британії

Та це  – не єдина ініціатива щодо ознайомлення італійців з трагедією Голодомору. Уже 17 грудня в Італії відкриють перший пам’ятник жертвам Голодомору. Постамент буде встановлений в місті Кальярі, в центральному парку Монте Кларо.

Автором постаменту є скульптор ARMANDI, його створено  за  сприяння асоціації ARCOIRIS Onlus та ОСІ, а також Посольства України в Італії, Світового Конгресу Українців та Релігійної Асоціації «Свята Софія». Про це повідомляє Znaj.ua.

Коментарі закріті