Global Ukraine News

Дні Києва вперше відбудуться в Тель-Авіві

15-16 грудня в столиці Ізраїлю Тель-Авіві відбудуться Дні Києва, які зберуть усіх, хто хоче згадати минуле і дізнатися про сучасне життя Києва. Захід організовано муніципалітетом м. Києва за підтримки муніципалітету Тель-Авіва і Посольства України в Ізраїлі за участю Ізраїльського фольклорного театру.

Організатори підготували насичену програму: ярмарок українських товарів і гастрономії, фотовиставка «Київ – нова і стара столиця України», а також страви національної української кухні. З традиціями і особливостями самого древнього і великого міста України ближче можна буде познайомитися біля стенду «Київ — туристичний». Також триватимуть концерти українських артистів, зазначають організатори на Facebook-сторінці події.

Читайте за темою:  Українсько-ізраїльський бізнес-форум відбудеться в грудні

Семінар-презентація «Київ туристичний», за участю українських і ізраїльських туроператорів, відбудеться поруч з комплексом Старої залізничної станції. в готелі Dan Panorama Tel Aviv. З київської сторони будуть представлені оператори «Київський супутник», «Арктур», мережа Premier Hotels Group, Hermes, Pan Ukraineі, компанія «Міжнародні Авіалінії України». Посилання для онлайн реєстрації тут. GU

Поділитись

Коментарі закріті