Global Ukraine News

Українсько-ізраїльський бізнес-форум відбудеться в грудні

Ізраїльські друзі України у співпраці з Global Ukraine раді представити нову ініціативу – Ізраїльсько-український альянс (ІУА).

ІУА є міжнародною професійною мережею, яка забезпечує підтримку стратегічних можливостей діяльності у сфері бізнесу для підприємств і організацій всіх типів і розмірів, щоб розширити двосторонню співпрацю шляхом залучення ізраїльської та української діаспори по всьому світі.

Основна мета Альянсу полягає в розробці та реалізації концепції ізраїльсько-українського підприємницького хабу – спільної інтерактивної платформи, яка дозволить розширити соціальну та бізнес-підтримку проектів обох країн. ІУА зосереджений на розвитку і реалізації потенціалу підприємницьких відносин обох країн, а також на збільшенні контактів між лідерами політики, бізнесу і суспільства Ізраїлю та України.

Читайте за темою: Ізраїль побачив «Крим. Як це було»

Як крок на шляху до сталого партнерства, організовується ізраїльсько-український бізнес-форум «Нова ера ізраїльсько-українських відносин. Виклики та можливості», який відбудеться в Тель-Авіві, Ізраїль, 14-15 грудня 2016 року.

Основними цілями форуму є:

  1. Сформувати загальне бачення і стратегію щодо ізраїльсько-української співпраці у сфері бізнесу;
  2. Створити умови для діалогу про стале співробітництво між Ізраїлем і Україною;
  3. Залучення ключових бізнес-гравців і осіб, що приймають рішення в формуванні концепції ізраїльсько-українського підприємницького хабу;
  4. Запустити мережу професіоналів і підприємців, яка сприятиме розвитку ізраїльсько-українських відносин;
  5. Обмін знаннями та досвідом між Ізраїлем і Україною в сферах розробки програмного забезпечення, сільського господарства, біотехнології, екотехнологій та медичній сфері.

Читайте за темою: В Тель-Авіві відбудеться ізраїльсько-український медичний форум

Більше інформації можна дізнатися тут.

Зареєструватися можна тут.

Коментарі закріті