Global Ukraine News

Дні Києва вперше відбудуться в Тель-Авіві

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

15-16 грудня в столиці Ізраїлю Тель-Авіві відбудуться Дні Києва, які зберуть усіх, хто хоче згадати минуле і дізнатися про сучасне життя Києва. Захід організовано муніципалітетом м. Києва за підтримки муніципалітету Тель-Авіва і Посольства України в Ізраїлі за участю Ізраїльського фольклорного театру.

Організатори підготували насичену програму: ярмарок українських товарів і гастрономії, фотовиставка «Київ – нова і стара столиця України», а також страви національної української кухні. З традиціями і особливостями самого древнього і великого міста України ближче можна буде познайомитися біля стенду «Київ — туристичний». Також триватимуть концерти українських артистів, зазначають організатори на Facebook-сторінці події.

Читайте за темою:  Українсько-ізраїльський бізнес-форум відбудеться в грудні

Семінар-презентація «Київ туристичний», за участю українських і ізраїльських туроператорів, відбудеться поруч з комплексом Старої залізничної станції. в готелі Dan Panorama Tel Aviv. З київської сторони будуть представлені оператори «Київський супутник», «Арктур», мережа Premier Hotels Group, Hermes, Pan Ukraineі, компанія «Міжнародні Авіалінії України». Посилання для онлайн реєстрації тут. GU

Share.

Comments are closed.