Global Ukraine News

Українська “Hromada” у Гуанчжоу відсвяткувала свій другий день народження

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Днями у місті Гуанчжоу (КНР) українське громадське об’єднання “Hromada” відсвяткувало свій другий день народження. Свято пройшло у затишній та сімейній атмосфері.

Читати за темою: Народная дипломатия в Китае: интервью с Александром Каменских

Саме 27  листопада “Hromada” провела свою першу масову зустріч. І ось, два роки по тому, ми зустрічаємося знову, щоб відсвяткувати наш «День Народження». У призначений час, в призначеному місці святковий зал почав наповнюватися красивими українками і мужніми українцями. У кращих українських традиціях, на вході всіх гостей зустрічали з 20-ма грамами горілки  із  шматочком сала та чорним хлібом, а для чарівних українок були підготовлені віночки. Прикрашений повітряними кульками та символікою громади і України зал не міг не привернути увагу перехожих”, – розповідає Анастасія Манько, учасниця заходу та активістка української громади.

На святкування було запрошено Генерального консула України у місті Гуанчжоу Максима Борисовича Немиря  та віце-консула Назарія Володимировича Сасіна. Саме вони першими привітали і офіційно відкрили свято. До слова, новина генконсула про те, що в Гуанчжоу почнуть видавати паспорти, підняла емоції у залі, практично, до апогею. Після цього було вітальне звернення Олександра Каменських, засновника і генератора всіх починань громадського об’єднання “Hromada”.

Читати за темою: Українська «Hromada» провела робочу зустріч з консулом України в місті Гуанчжоу (Китай)

Стіл ламався від смакоти, всі насолоджувались прекрасними українськими піснями, за музичний супровід окреме спасибі Володі Погрібному. Але це був тільки початок. У День Народження нас порадував Володимир Проценко виконанням пісень групи “Бумбокс”. Всі гості, без винятку, підтанцьовували та співали слова давно улюблених і знайомих пісень. Конкурси були підготовлені Олександром Каменських і Ганною Федоренко. Вікторина з каверзними питаннями, але ми ж українці і нам нічого не страшно, тому призи і подарунки швидко знайшли своїх володарів. Музичний конкурс “Вгадай пісню”, люб’язно проведений Анною, розбудив тягу до української мови і пісень. Далі танці, спів, спілкування, посмішки і жарти. Раптом світло погасло і під звуки пісні “З Днем Народження тебе …” було винесено дуже смачний торт! Не просто торт, а торт “Hromada”, всередині з двома бісквітними коржами синього і жовтого кольорів, що символізують нашу любов і тугу за любою Батьківщиною!”, – зазначає Анастасія Манько.Загалом, святкування пройшло дуже весело: гості багато танцювали, жартували та  співали. Для всіх членів громади це стало чудовою нагодою зустрітись та провести час у дружньому колі співвітчизників.

Два роки – це зовсім не багато, але саме вони допомогли нам, українцям, які проживають в Гуанчжоу, познайомитись ближче, знайти нових друзів, організовувати спільні заходи, проводити благодійні акції, а найголовніше ще більше згуртуватися! Це був прекрасний День Народження, який символічно підвів підсумок проведеної роботи і підштовхнув рухатися тільки вище і далі!”, – підсумувала Анастасія Манько.

Українська громада Гуанчжоу щиро вдячна організаторам свята: Олександру Каменських, Анастасії Ніколенко, родині Нечипоренко, Олександрі Козак, Володимиру Погребному, Анні Федоренко, Артему, Володимиру Проценко, Костянтину та Анастасії Манько, Медведській Юлії. GU

 

Фото: Олександр Каменських

Share.

Comments are closed.