Global Ukraine News

Для українців Кіпру вперше відслужили Різдвяну Літургію

Цього року вперше у Республіці Кіпр українці відзначили Різдво Христове з Божественною Літургією, яку відслужив референт ПМВ о. Роман Ільницький. Святкові богослужіння відбулися у Лімасолі і Нікосії. На Різдвяну Літургію у столиці острова завітав і Посол України в Республіці Кіпр Борис Гуменюк.

Напередодні українська громада міста Нікосія у дружній атмосфері відзначила святу вечерю з 12 стравами, колядою та пампухами.

Читайте за темою: На Кіпрі відзначили День Гідності та Свободи маршем свободи до водоспаду Каледонія

Того ж дня відбулись перші хрестини у греко-католицькій спільноті острова. О. Роман уділив Таїнство Хрещення хлопчику Джорджу. Після цього за традицією хрещена матір запросила всіх до столу, щоб відзначити сімейне свято і Святвечір.

Читайте за темою: Українці на Кіпрі провели велоакцію «Україна Єдина» та закликають всі українські діаспори підтримати їхній флешмоб (Відео)

«2016 став святим роком для українців Кіпру. В травні минулого року на Кіпрі було засновано першу українську церковну громаду, і вже вчора, 6 січня, на Різдво Христове, в житті українців Кіпру відбулася важлива подія – перше хрещення дитини. Хрещення на українській мові на Кіпрі дійсно стало святом любові, тепла, віри, добра і щастя, а отець Роман Ільницький із Пасторально-міграційного відділу УГКЦ провів таїнство хрещення за всіма церковними традиціями», – зазначає координатор української громади Кіпру Лора Калініченко. GU

Коментарі закріті