Global Ukraine News

Українці потрапили до європейського списку Forbes «30 до 30»

Щороку американська редакція Forbes публікує список найуспішніших молодих людей у віці до 30 років у двох десятках категорій. У кожну потрапляє лише 30 осіб. Передає Forbes.

Цього року в список потрапив український підприємець Дмитро Запорожець, який є засновником сервісу GitLab. За час існування проекту вдалося залучити понад $25 млн інвестицій, в тому числі від американського актора Ештона Катчера, і пройти найпопулярнішу програму акселерації в знаменитому Y Combinator.

Читайте за темою: Британське видання назвало альбом українського дуету кращим релізом 2016 на території колишнього Союзу

Сьогодні сервіс GitLab використовує понад 110 тисяч компаній, в тому числі NASA, AT & T і IBM. У компанії працює вже 140 осіб.

Також до категорії «Мистецтво» потрапили відразу дві українки: Дар’я Шаповалова (29 років) – співзасновник sales і PR-агентства «More Dash», креативний директор міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, засновник «Kiev Fashion Institute» та Анна Кареніна (21 рік) ─ український дизайнер, яка підкорила fashion-світ у досить молодому віці. Речі бренду Anna K сьогодні продаються в десятках магазинів у 25 різних країнах. Її колекції представляє світовий лідер шоурум Tomorrow LTD у Нью-Йорку, Парижі та Мілані.

Читайте за темою: Український хор переміг на фестивалі духовної музики «Sudraba zvani/Silver Bells» у Латвії

Потрапив до найуспішніших молодих людей у віці до 30 років також українець Антон Марчук (20 років) – аналітик і розслідувач, який є антикорупційним експертом, виступав на World Forum for Democracy.

Коментарі закріті