Global Ukraine News

Книжка з українськими ілюстраціями вийшла у Китаї

У китайському видавництві «Petrel Publishing House» шеститисячним тиражем вийшла книга Творчої майстерні «Аґрафка» «Зірки і макові зернята», що побачила світ у 2014 році у львівському «Видавництві Старого Лева». Це – вже сьома мова, якою було перекладене видання, йдеться у повідомленні видавництва.

Робота Романи Романишин та Андрія Лесіва (Творча майстерня «Аґрафка») «Зірки і макові зернята»  виходила у таких країнах, як Франція, Іспанія, Південна Корея, Латвія, Словенія.

Читайте за темою: Оголошено переможців премії Книга року ВВС-2016

«Зірки і макові зернята» була відзначена як лідер літа за версією «Книжка року 2014» (номінація «Дитяче свято»). Книга увійшла до числа переможців у номінації «Opera Prima» конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014.

Читайте за темою: Юлія Орлова, генеральний директор видавництва «Vivat»: дитячої літератури не може бути забагато

Головна героїня книги – маленька дівчинка на ім’я Дора, яка понад усе любила рахувати. Числа, цифри та всілякі формули оточували Дору змалку, адже її батьки — відомі математики. Перед сном, на відміну від інших дітей, які, аби задрімати, рахували слоненят, Дора лічила всіх звірів на світі, навіть ламантинів, тапірів та качконосів.

Поділитись

Коментарі закріті