Global Ukraine News

«United Ukraine» – ІІІ міжнародний флешмоб на підтримку єдності України

10 січня стартував ІІІ міжнародний флешмоб на підтримку єдності України «United Ukraine». Флешмоб присвячений Дню Соборності України, який відзначається 22 січня. Організаторами флешмобу є молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» та громадська організація «Ukrainians».

Учасником акції може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії. Мета флешмобу – показати, що люди в Україні та багатьох країнах за її межами небайдужі до нашої держави та підтримують її єдність. Це особливо важливо у важкі часи війни на сході України та інформаційної війни проти нашої держави з боку Росії.

Читайте за темою: Українців по всьому світу запрошують долучитися до флешмобу «Щедрик»

В 2016 році у флешмобі «United Ukraine» взяли участь понад 15 000 учасників із 68 країн. Флешмоб став одним з наймасштабніших в історії незалежної України. До нього долучились Президент України, глави церков, міністри, депутати, лідери української діаспори, відомі громадські та культурні діячі України, Європи та світу.

Як долучитись до флешмобу:

  • Роздрукуйте або намалюйте постер формату А4 з гаслом акції українською («Україна Єдина») чи англійською («United Ukraine»). Завантажити постери в гарній якості можна українською та англійською мовами.
  • Зробіть фото з постером. Фото має бути горизонтальним і на ньому має бути одна людина. Бажано робити фото на фоні відомих місць у ваших містах. Охочі можуть також записати відео з постером, на якому розповісти, чому вони вирішили долучитися до флешмобу і чому прагнуть єдності України (максимальна тривалість відео 30 секунд).
  • Опублікуйте фото на офіційній сторінці флешмобу, а також на своїх сторінках в соцмережах, обов’язково вказавши хештег #UnitedUkraine, країну та місто, де зроблено фото. Наприклад: Горішні Плавні, Україна #UnitedUkraine або Toronto, Canada #UnitedUkraine.
  • Позначте в дописі трьох своїх друзів та передайте їм естафету флешмобу.
  • Надішліть фото в гарній якості (для друку) на електронну пошту [email protected].

Читайте за темою: Українців закликають зробити «музейне селфі»

22 січня організатори флешмобу проведуть публічну акцію у Києві, на якій презентують журналістам та громадськості роздруковані фото з учасниками флешмобу з різних країн світу та куточків України.

Коментарі закріті