Global Ukraine News

З українською кухнею знайомили сінгапурців

В рамках гастрофестивалю World Gourmet Series, місцевої та міжнародної гастрономічної феєрії, вперше Юрій Ковриженко (Iurii Kovryzhenko) представляв сучасну українську кухню.

Також у рамках кулінарного тижня відбувся урочистий захід, присвячений 25-річчю дипломатичних відносин між Україною та Сінгапуром.

Читайте за темою: У Сінгапурі провели перший урок української мови та літератури

У своєму виступі Посол Дмитро Сенік розповів про інвестиційну привабливість України, а також про туристичний потенціал, запросивши присутніх відвідати Україну та особисто переконатися в унікальності української культури та історії.

«Це був чудовий вечір української культури, де гості не лише насолоджувалися стравами шеф-кухаря, але й слухали українську музику», – пише World Gourmet Summit.

Гості були в захваті від неперевершених гастрономічних шедеврів у виконанні майстра кулінарних страв Юрія Ковриженко – борщ, вареники та вінегрет здивували сінгапурців своєю яскравістю та смаком.

Читайте за темою: Український Клуб у Сінгапурі – місце, де кожен українець може зустріти своїх однодумців, співвітчизників, друзів

«Ми раді, що наша багата на розмаїття кухня посіла гідне місце на кулінарній мапі Сінгапуру – азійської столиці гастрономії. Вітаємо всіх!», – зазначає посольство України в Сінгапурі на своїй Facebook-сторінці. GU

Поділитись

Коментарі закріті