Global Ukraine News

«Українська Хата в Йорданії» отримала офіційний лист від МЗС України

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Нещодавно громадська організація «Українська Хата в Йорданії» отримала лист-відповідь від МЗС України щодо офіційного визнання та надання інформаційної підтримки. Про це повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Йорданії Сергій Пасько, який вручив лист президенту ГО «Українська Хата в Йорданії» Ользі Завидняк та подякував за ініціативу, висловив вдячність активістам та співзасновникам Юлії Милгородській, Тетяні Сонець, Наталії Канан, поетесі Вікторії Бричковій-Абу Кадум та всьому колективу за значний внесок у розвиток української культури в Йорданії.

Читайте за темою: Українці в Йорданії відзначили День пам’яті та примирення

«Зі свого боку ми дякуємо Послу України в Йорданії Сергію Паську, а також третьому секретарю з економічних та культурних питань Івану Лукасевичу за підтримку та співпрацю. Дуже приємно, що ми отримали схвальну оцінку нашої діяльності з Києва, адже ми керуємось любов’ю до України! Народна дипломатія тісно співпрацює з офіційною дипломатією України. І це надає віри у свої сили та можливість втілювати нашу спільну мету – здійснення промоції України у світі та забезпечення міжнародного позитивного іміджу України!», – зазначає президент громадської організації «Українська Хата в Йорданії» Ольга Завидняк. GU

Share.

Comments are closed.