Global Ukraine News

«Українська Хата в Йорданії» отримала офіційний лист від МЗС України

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Нещодавно громадська організація «Українська Хата в Йорданії» отримала лист-відповідь від МЗС України щодо офіційного визнання та надання інформаційної підтримки. Про це повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Йорданії Сергій Пасько, який вручив лист президенту ГО «Українська Хата в Йорданії» Ользі Завидняк та подякував за ініціативу, висловив вдячність активістам та співзасновникам Юлії Милгородській, Тетяні Сонець, Наталії Канан, поетесі Вікторії Бричковій-Абу Кадум та всьому колективу за значний внесок у розвиток української культури в Йорданії.

Читайте за темою: Українці в Йорданії відзначили День пам’яті та примирення

«Зі свого боку ми дякуємо Послу України в Йорданії Сергію Паську, а також третьому секретарю з економічних та культурних питань Івану Лукасевичу за підтримку та співпрацю. Дуже приємно, що ми отримали схвальну оцінку нашої діяльності з Києва, адже ми керуємось любов’ю до України! Народна дипломатія тісно співпрацює з офіційною дипломатією України. І це надає віри у свої сили та можливість втілювати нашу спільну мету – здійснення промоції України у світі та забезпечення міжнародного позитивного іміджу України!», – зазначає президент громадської організації «Українська Хата в Йорданії» Ольга Завидняк. GU

Share.

Comments are closed.