Global Ukraine News

V Global Ukrainians Forum: завдяки експатам Україна стала глобальною

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Промоція іміджу України у світі – надзвичайно важливий напрям роботи, який потребує консолідації зусиль усіх українців світу. V Global Ukrainians Forum зібрав 7 та 8 липня в Києві представників 40 організацій українців з 22 країн. Загалом 450 зареєстрованих учасників взяли участь у дводенному ювілейному Форумі з метою консолідації зусиль задля більш системного та ефективного просування українських інтересів у світі, з особливим акцентом на допомозі українському бізнесу та креативному класу у виході на іноземні ринки.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. З 2015р. Форум Global Ukrainians створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Ізраїлю, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

Читайте за темою: Global Ukrainians розвиватимуть співпрацю з ТПП України з метою сприяння розвитку українського експорту та залучення інвестицій в Україну

Під час офіційного відкриття Форуму учасникам представили звіти представників мережі, розроблену Стратегію розвитку народної дипломатії, можливості залучення українських експатів до реформування України. На початку заходу ініціаторка та співзасновниця мережі Global Ukrainians Віолета Москалу, доктор філософії, експерт з питань державного управління та міжнародного розвитку, Голова Міжнародної Організації Глобал Юкрейн (Франція), підбила підсумки діяльності мережі, представила результати роботи інформаційного агентства Global Ukraine News та новостворену платформу для розвитку бізнес-дипломатії Global Ukraine Business Hub – глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів у світі.

Віолета зазначила: «Ключові фактори, які допоможуть Україні стати успішною країною щасливих людей – це взаємодопомога українців у світі, вміння думати глобально та критична необхідність навчитись думати на три кроки вперед, грати в шахи, щоб використовувати всі можливості для просування іміджу креативної та талановитої України на глобальному рівні».

Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промисловoï палати України, закликав українців до співробітництва для допомоги українському бізнесу за кордоном: «Українці всіх країн – об’єднуйтеся і давайте робити зміни разом, Україна повинна співпрацювати з закордонними українцями, як з найбільшим джерелом допомоги, колосальний досвід експатів не можна ігнорувати».

Артем Біденко, державний секретар Міністерства Інформаційної Політики, зазначив: «Global Ukraine – приклад організації, яка не просто конкурент державі в ніші культурної дипломатії, а й її партнер».

Гіоргі Вашадзе, грузинський політик, засновник Фонду Інновацій та розвитку IDF Reforms Lab, який виступив генеральним партнером Форуму, привітав гостей, усіх глядачів онлайн та зазначив: «Повсюди у світі, в Google, у Facebook працюють українці. Люди, які діють, які змінюють, які хочуть чути, що Україна – це сильна країна, з європейськими цінностями. Треба відчинити двері для молоді та експатів, які будуть мріяти, будуть боротися за нову Україну».

Читати далі

1 2 3
Share.

Comments are closed.