Global Ukraine News

Латвійські гостини для дітей з Маріуполя

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сім днів, з 3 по 10 липня, в Латвії на відпочинку перебувала група дітей з Маріуполя. Українські діти жили в сім’ях, де про них піклувалися, а вдень зустрічалися всі разом, щоб знайомитися з Латвією. Про це йдеться на сайті Конгресу українців Латвії.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Латвії: інтерв’ю з пані Тетяною Лаздою

Для дітей підготували насичену та цікаву програму: поїздка у Вентспілс до Балтійського моря, аквапарк, прогулянки містом, зустріч з мером міста Бауска Райтисом Абелнієксом в міській ратуші і українська пісня в подарунок, екскурсії в музей ляльки і в Бауський замок та автомузей. Багато теплих слів почули маленькі українці від мера міста, і дякуючи за пісню, Райтис Абелнієкс сказав, що в міській ратуші буває багато гостей, часто лунають музика і пісні, але українська пісня – вперше. І жовто-блакитний прапор над Баускою, який хлопці розгорнули на вежі замку, – теж вперше.

Для дітей також була запланована екскурсія до Юрмали, Вецриги та латвійської Швейцарії – Сігулди.

«Насправді, емоцій – багато. І в дітей, і в тих, хто організовував, допомагав, піклувався. Це було потрібно дітям.  Відпочити і  побачити, як живуть люди, відчути підтримку і любов до України і українців, захотіти змінювати країну, змінювати себе, батьків, жити за законами і багато вчитися.  І нам. Бо Україна – в серці, бо хочемо бачити Батьківщину квітучою і вільною. Таку Україну будувати цим дітям. Ці гостини були б неможливими без постійної підтримки і допомоги дипломатів Посольства України в Латвії, без допомоги фірм «Ecolines» i «Olimp», які забезпечили безкоштовну дорогу Київ-Рига і Рига-Львів, без людей, які прийняли дітей в свої сім’ї, без людей, які пожертвували гроші для гостини, допомогли з обідами, екскурсіями, подарунками,” – йдеться у повідомленні. GU

 

Share.

Comments are closed.