Global Ukraine News

Латвійські гостини для дітей з Маріуполя

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сім днів, з 3 по 10 липня, в Латвії на відпочинку перебувала група дітей з Маріуполя. Українські діти жили в сім’ях, де про них піклувалися, а вдень зустрічалися всі разом, щоб знайомитися з Латвією. Про це йдеться на сайті Конгресу українців Латвії.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Латвії: інтерв’ю з пані Тетяною Лаздою

Для дітей підготували насичену та цікаву програму: поїздка у Вентспілс до Балтійського моря, аквапарк, прогулянки містом, зустріч з мером міста Бауска Райтисом Абелнієксом в міській ратуші і українська пісня в подарунок, екскурсії в музей ляльки і в Бауський замок та автомузей. Багато теплих слів почули маленькі українці від мера міста, і дякуючи за пісню, Райтис Абелнієкс сказав, що в міській ратуші буває багато гостей, часто лунають музика і пісні, але українська пісня — вперше. І жовто-блакитний прапор над Баускою, який хлопці розгорнули на вежі замку, — теж вперше.

Для дітей також була запланована екскурсія до Юрмали, Вецриги та латвійської Швейцарії — Сігулди.

«Насправді, емоцій — багато. І в дітей, і в тих, хто організовував, допомагав, піклувався. Це було потрібно дітям.  Відпочити і  побачити, як живуть люди, відчути підтримку і любов до України і українців, захотіти змінювати країну, змінювати себе, батьків, жити за законами і багато вчитися.  І нам. Бо Україна — в серці, бо хочемо бачити Батьківщину квітучою і вільною. Таку Україну будувати цим дітям. Ці гостини були б неможливими без постійної підтримки і допомоги дипломатів Посольства України в Латвії, без допомоги фірм «Ecolines» i «Olimp», які забезпечили безкоштовну дорогу Київ-Рига і Рига-Львів, без людей, які прийняли дітей в свої сім’ї, без людей, які пожертвували гроші для гостини, допомогли з обідами, екскурсіями, подарунками,” – йдеться у повідомленні. GU

 

Share.

Comments are closed.