Global Ukraine News

Підтримаймо українську команду школярів на міжнародному конкурсі у Китаї

Συγγνώμη,αυτή η εγγραφή είναι διαθέσιμη μόνο στα Ουκρανικά. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Нещодавно у Китаї стартував міжнародний конкурс знавців китайської мови «Китайський міст». Це – масштабне змагання для учнів з різних країн світу, метою якого є популяризація китайської мови і культури.

Дане змагання дає можливість найкращим учням з різних країн продемонструвати рівень володіння китайською мовою і показати свої знання в галузі культури, історії, мистецтва, географії, музики, літератури Китаю, а також виграти стипендію на безкоштовне навчання в університетах КНР.

Україну на міжнародному конкурсі представляють  учні 11-б класу Київської гімназії східних мов № 1 Анастасія Байдюк та Дмитро Гордєєв. Учні вже з успіхом пройшли декілька етапів конкурсу і наразі борються за перемогу у фіналі.

Ми віримо в їхню перемогу, спостерігаємо за кожним днем змагань та хвилюємося за наших, українських, завзятих, найкращих учнів КГСМ № 1! Від голосування всієї України залежить їхня перемога! Єднаємося заради перемоги України! Нехай знає весь світ наших”, – зазначає Оксана Проскура, директор  Київської гімназії східних мов № 1.

Голосування триватиме протягом декілька днів. Підтримати українську команду можна зареєструвавшись за посиланнями: http://bridge.chinese.cn/s10/vote/vote.php .

Інструкція для голосування:

  1. Переходимо за посиланням: http://bridge.chinese.cn/s10/vote/vote.php (якщо ви користуєтесь комп’ютером або ноутбуком). Для голосування за допомогою смартфона або планшета спочатку потрібно в Play Маркеті або App Store скачати і встановити WeChat, після чого перейти через WeChat за посиланням: http://bridge.chinese.cn/s10/vote/vote.php .
  2. Вибираємо континент – 欧洲 – Європа.
  3. Опускаємося нижче і бачимо український прапорець з нашими учасниками. Сердечко навпроти фото – голос за даного учасника, а сердечко внизу – голос за команду. Тиснемо на серце.
  4. Після свого вибору бачимо картинку з бігунком.
  5. Потрібно зрушити бігунок вправо і поєднати пазл.
  6. Потім внизу натиснути на червону кнопку.
  7. Вибір зроблено.
Share.

Comments are closed.