Global Ukraine News

Підтримаймо українську команду школярів на міжнародному конкурсі у Китаї

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Ucraniano. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma alternativo. Pode clicar na ligação para alterar o idioma activo.

Нещодавно у Китаї стартував міжнародний конкурс знавців китайської мови «Китайський міст». Це – масштабне змагання для учнів з різних країн світу, метою якого є популяризація китайської мови і культури.

Дане змагання дає можливість найкращим учням з різних країн продемонструвати рівень володіння китайською мовою і показати свої знання в галузі культури, історії, мистецтва, географії, музики, літератури Китаю, а також виграти стипендію на безкоштовне навчання в університетах КНР.

Україну на міжнародному конкурсі представляють  учні 11-б класу Київської гімназії східних мов № 1 Анастасія Байдюк та Дмитро Гордєєв. Учні вже з успіхом пройшли декілька етапів конкурсу і наразі борються за перемогу у фіналі.

Ми віримо в їхню перемогу, спостерігаємо за кожним днем змагань та хвилюємося за наших, українських, завзятих, найкращих учнів КГСМ № 1! Від голосування всієї України залежить їхня перемога! Єднаємося заради перемоги України! Нехай знає весь світ наших”, – зазначає Оксана Проскура, директор  Київської гімназії східних мов № 1.

Голосування триватиме протягом декілька днів. Підтримати українську команду можна зареєструвавшись за посиланнями: http://bridge.chinese.cn/s10/vote/vote.php .

Інструкція для голосування:

  1. Переходимо за посиланням: http://bridge.chinese.cn/s10/vote/vote.php (якщо ви користуєтесь комп’ютером або ноутбуком). Для голосування за допомогою смартфона або планшета спочатку потрібно в Play Маркеті або App Store скачати і встановити WeChat, після чого перейти через WeChat за посиланням: http://bridge.chinese.cn/s10/vote/vote.php .
  2. Вибираємо континент – 欧洲 – Європа.
  3. Опускаємося нижче і бачимо український прапорець з нашими учасниками. Сердечко навпроти фото – голос за даного учасника, а сердечко внизу – голос за команду. Тиснемо на серце.
  4. Після свого вибору бачимо картинку з бігунком.
  5. Потрібно зрушити бігунок вправо і поєднати пазл.
  6. Потім внизу натиснути на червону кнопку.
  7. Вибір зроблено.
Share.

Comments are closed.