Global Ukraine News

Українець вразив журі конкурсу «Америка має талант»

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

46-річний Віктор Кі підкорив глядачів і зіркове журі, тріумфально виступивши на конкурсі «Америка має талант», пишуть Стожари. Родом з Прилук, Віктор Кіктєв (Віктор Кі — сценічний псевдонім) є відомим жонглером: він виступав у складі відомого Цирку дю Солей, дружить з багатьма світовими знаменитостями, включаючи Барбару Страйзанд і Стінга та буквально гіпнотизує глядачів своїми виступами. Його шоу вражають професіоналізмом та естетикою.

Останні роки Віктор Кі живе в Швейцарії, гастролює по світу і збирає величезні зали на своїх виступах. Проте попри таку велику затребуваність, в своїх інтерв’ю він не раз зізнається, що його засмучує те, що люди мистецтва не потрібні в Україні.

Читайте за темою: Знай наших: українець став головним інженером Airbus

Віктор Кіктєв народився в Прилуках, Україна. Його кар’єра стрімко зросла, коли він у 1994 році отримав срібну медаль та престижну премію Raspini на 17-му Міжнародному цирковому фестивалі «Cirque де Demain» в Парижі. Він виступав в таких містах як Париж, Нью-Йорк, Лас-Вегас та багатьох інших. У 1999 році приєднався до знаменитого  Цирку дю Солей.

Share.

Comments are closed.