Global Ukraine News

Українець вразив журі конкурсу «Америка має талант»

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

46-річний Віктор Кі підкорив глядачів і зіркове журі, тріумфально виступивши на конкурсі «Америка має талант», пишуть Стожари. Родом з Прилук, Віктор Кіктєв (Віктор Кі – сценічний псевдонім) є відомим жонглером: він виступав у складі відомого Цирку дю Солей, дружить з багатьма світовими знаменитостями, включаючи Барбару Страйзанд і Стінга та буквально гіпнотизує глядачів своїми виступами. Його шоу вражають професіоналізмом та естетикою.

Останні роки Віктор Кі живе в Швейцарії, гастролює по світу і збирає величезні зали на своїх виступах. Проте попри таку велику затребуваність, в своїх інтерв’ю він не раз зізнається, що його засмучує те, що люди мистецтва не потрібні в Україні.

Читайте за темою: Знай наших: українець став головним інженером Airbus

Віктор Кіктєв народився в Прилуках, Україна. Його кар’єра стрімко зросла, коли він у 1994 році отримав срібну медаль та престижну премію Raspini на 17-му Міжнародному цирковому фестивалі «Cirque де Demain» в Парижі. Він виступав в таких містах як Париж, Нью-Йорк, Лас-Вегас та багатьох інших. У 1999 році приєднався до знаменитого  Цирку дю Солей.

Share.

Comments are closed.