Global Ukraine News

Ферма равликів приносить киянину великі прибутки

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

До 2009 року Дмитро Бутенко успішно вів бізнес: мав у власності підприємство з продажу кондитерських виробів і невелику базу брухту. Всі зароблені кошти він витратив на купівлю будинку та землі у Вінницькій області. Проте фінансова криза змусила змінити плани: нерухомість стрімко подешевшала. Не мав успішного розвитку й бізнес Дмитра, потрібно було створювати щось нове й перспективніше. Спочатку він задумав організувати кролячу ферму — навіть розробив проект і обчислив обсяг інвестицій.

Однак усе змінилося в той день, коли в магазині Києва він побачив равликів, яких продавали просто непомірно високою ціною. І це в той час, коли біля будинку Дмитра повзали мільйони цих молюсків. Так і зародилась ідея створити на власній ділянці ферму під назвою «Еко Равлик».

Перших молюсків Дмитро спеціально завозив із Латвії. З часом зрозумів, що українські равлики нічим не поступаються імпортним і налагодив їх постачання із Західної України.

Спочатку «Еко Равлик» орієнтувався тільки на кінцевого споживача й рекламував свій продукт домогосподаркам. Проте великих грошей це не приносило. Пан Бутенко пішов іншим шляхом: налагодив співпрацю з київськими ресторанами. Замовлення стали серйозніші, виторги почали зростати. «Еко Равлик» співпрацює з 60 ресторанами й продає молюсків на вагу по всій Україні через свій сайт. Працює з торговою мережею Fozzy Group. Українських равликів охоче купують ресторани, готельні комплекси та супермаркети.

Читайте за темою: Українські Зорро впровадили ProZorro

На фермі під Києвом, розташованій на площі 14 га, трудиться 25 людей. Щороку компанія продає близько 500 кг молюсків. У власника великі плани на майбутнє: автоматизація виробництва і експорт равликів до Європи.

Сохранить

Comments are closed.