Global Ukraine News

«Ті, що вражають» — відомі українці закликали молодь не покидати Україну

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

65% населення України хоче виїхати за кордон. Про це свідчить дослідження компанії TNS. В рамках проекту «Ті, що вражають» відбулася серія мотивувальних виступів 26-ти відомих музикантів, телеведучих, журналістів, спортсменів, діячів культури та моди у 7 містах України, а саме у Маріуполі, Житомирі, Сумах, Херсоні, Івано-Франківську і Полтаві. Фінальний виступ відбувся у Києві.

Слухачами проекту стали понад три тисячі студентів по всій Україні. У Маріуполі Володимир Зеленський розповів молоді, чому не поїхав на навчання до Ізраїлю; Соломія Вітвіцька у Сумах поділилася секретом, як дівчині з маленького містечка вдалося стати телеведучою; а Світлана Тарабарова у Херсоні запевнила, що важливо повірити у свої сили на противагу усім перешкодам.

Читайте за темою: Кравець Ді Капріо і Трампа: як уродженець Закарпаття одягає найвідоміших американців

Під час туру «Тих, що вражають» до і після виступів спікерів проводилося опитування. Як з’ясувалося, віру студентів у майбутнє України вдалося покращити на 20%, а 16% опитаних почали більше вірити у своє майбутнє на Батьківщині.

Промови відомих спікерів були насичені відвертими зізнаннями. Так, Тіна Кароль розповіла студентам, як пережила переломний момент, коли вирішила поставити інтереси України вище власних, а ведуча ТСН Марічка Падалко закликала молодь подорожувати, порівнювати та робити висновки.

Share.

Comments are closed.