Global Ukraine News

«Ті, що вражають» – відомі українці закликали молодь не покидати Україну

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

65% населення України хоче виїхати за кордон. Про це свідчить дослідження компанії TNS. В рамках проекту «Ті, що вражають» відбулася серія мотивувальних виступів 26-ти відомих музикантів, телеведучих, журналістів, спортсменів, діячів культури та моди у 7 містах України, а саме у Маріуполі, Житомирі, Сумах, Херсоні, Івано-Франківську і Полтаві. Фінальний виступ відбувся у Києві.

Слухачами проекту стали понад три тисячі студентів по всій Україні. У Маріуполі Володимир Зеленський розповів молоді, чому не поїхав на навчання до Ізраїлю; Соломія Вітвіцька у Сумах поділилася секретом, як дівчині з маленького містечка вдалося стати телеведучою; а Світлана Тарабарова у Херсоні запевнила, що важливо повірити у свої сили на противагу усім перешкодам.

Читайте за темою: Кравець Ді Капріо і Трампа: як уродженець Закарпаття одягає найвідоміших американців

Під час туру «Тих, що вражають» до і після виступів спікерів проводилося опитування. Як з’ясувалося, віру студентів у майбутнє України вдалося покращити на 20%, а 16% опитаних почали більше вірити у своє майбутнє на Батьківщині.

Промови відомих спікерів були насичені відвертими зізнаннями. Так, Тіна Кароль розповіла студентам, як пережила переломний момент, коли вирішила поставити інтереси України вище власних, а ведуча ТСН Марічка Падалко закликала молодь подорожувати, порівнювати та робити висновки.

Share.

Comments are closed.