Global Ukraine News

Журнал «Агора» приймає статті до випуску «Культурна та публічна дипломатія: 2014-2017»

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Часопис «Агора» Київського офісу Інституту Кеннана оголошує прийом статей до спеціалізованого випуску «Культурна та публічна дипломатія України: 2014-2017», який буде представлений 1 червня 2017 року під час Третього форуму культурної дипломатії України.

До публікації приймаються статті, що аналізуватимуть ефективність культурної дипломатії України з моменту Революції Гідності. А особливо — компаративні статті та дослідницькі кейси культурної дипломатії України у Німеччині, Франції, Італії, Республіці Польща, Угорщині, Балтійських країнах, Японії, Туреччині, Ізраїлі, США,  Канаді та країнах Африки.

Читайте за темою: 2017 рік – ключовий для створення та реалізації державної системи стратегічних комунікацій, частиною якої є народна дипломатія

Також заохочуються дослідження історії розбудови культурної дипломатії України у 1917-1922 роках, описи кращих світових практик та рецензії на відповідні наукові публікації.

Більше інформації щодо вимог та редакційної політики можна дізнатися тут.

Київський офіс Інституту Кеннана активно підтримує аналітичні дослідження, публічні дебати та мистецькі проекти у сфері культурної дипломатії та гуманітарної реформи. У червні 2015 та квітні 2016 рр., у співпраці з Міністерством закордонних справ України та Дипломатичною академією України, Інститут Кеннана організував Перший та Другий форуми культурної дипломатії України, що стали платформами експертної дискусії та інструментом налагодження співпраці між владою та громадянським суспільством у даній царині.

Comments are closed.