Global Ukraine News

Українські громади виходять на акцію, щоб привернути увагу до подій в Авдіївці

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Внаслідок різкого загострення бойових дій і російської агресії на Донбасі чимало українських громад в різних країнах світу вирішили пікетувати російські посольства та звернутися до чинної влади країн проживання з проханням про посилення санкцій проти РФ.

«У четвер, 2 лютого, в Лісабоні відбудеться маніфестація-пікет біля російського посольства. Ця подія отримала у нас широкого розголосу, один із загиблих є хрещеником члена нашої організації», — розповів голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха.

«Зараз, коли складається така трагічна ситуація в Авдіївці та поруч з нею — совість не дозволяє мовчати. Серце болить і мені, і таким же небайдужим. Збираємось в четвер, 2 лютого, о 16.00, під посольством РФ в центрі Риги. Будемо з прапорами і плакатами «НІ ВІЙНІ». Я розумію, що наша акція РФ та її політику не змінить. Але показати, що ми тут у Латвії вболіваємо, підтримуємо Україну — то наш обов’язок», — сказала один з організаторів акції, активіст Конгресу українців Латвії Тетяна Лазда.

Читайте за темою: Українці в Парижі провели мітинг на Марсовому полі

«Маніфестація-пікет посольства Росії, країни-агресора, в Римі відбудеться в четвер, 2 лютого. Початок акції о 15.00. Підтримаймо ЗСУ! Пікетуймо посольство країни-агресора! Геть російських окупантів з України!», — сказав голова Християнського Товариства українців в Італії, координатор Оркомітету Євромайдан-Рим Олесь Городецький.

Гасла маніфестації, в основному, будуть стосуватися підтвердження прямої російської агресії в Україні, прославлення українських Героїв, загиблих під Авдіївкою, і в цілому — підтримки ЗСУ.

Comments are closed.