Global Ukraine News

Педагоги – новатори з різних куточків України: топ освітніх проектів на GoFundEd

Проект дасть можливість дітям працювати у сучасній шкільній науковій лабораторії.  Учні зможуть проводити власні дослідження хімічних процесів, експериментувати, на основі спостережень робити висновки. Такий підхід у викладанні хімії сприятиме формуванню навичок роботи з реактивами та хімічним обладнанням.

Перед тим, як почати працювати з реактивами, учні повинні отримати ґрунтовні теоретичні  знання з хімії. Використання  комп’ютера та мультимедійної дошки зробить навчання динамічним, інтерактивним, цікавим та сучасним. Вивчення теоретичного матеріалу не буде для учнів обтяжливим та складним.

Таким чином, поєднання   «живого» хімічного експерименту та ІКТ  допоможе учням якнайкраще зрозуміти  хімічну науку.

Ініціатор проекту — Жукова Оксана, учитель хімії вищої категорії, вчитель-методист Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ № 8 Кіровоградської області. Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010».

Для реалізації проекту авторам потрібно забезпечити кабінет необхідним хімічним обладнанням, реактивами, а також поновити мультимедійну техніку. Завдяки спонсорській допомозі батьків, волонтерів, учителів, сприяння  відділу освіти  більша частина проекту вже реалізована. Для повної реалізації проекту не вистачає  21 тисячі гривень.

Підтримати проект можна за посиланням.

Лабораторія електроніки та роботехніки

З кожним роком у нашому житті з’являється все більше різноманітних гаджетів, які полегшують нам життя. До школи приходять діти з досвідом користування планшетом, смартфоном, комп’ютером. Таких дітей важко зацікавити початковими знаннями в сфері використання комп’ютерів, наприклад: що таке інформація; як вмикати/вимикати комп’ютер; способи подання інформації тощо.

Також існує інша категорія дітей у сучасному суспільстві – це діти, які не мають можливості користуватися сучасною технікою.

Читати за темою: Alumni Fund Ukraine – твій внесок у розвиток освіти в Україні 

Автори проекту мають на меті створити лабораторію, у якій діти матимуть змогу вивчати основи електроніки та радіотехніки, вчитися програмувати мікроконтролери на платформі Arduino Uno, створювати на базі отриманих знань цікаві та корисні електронні пристрої.

Цілі лабораторії електроніки та робототехніки:

  • Створення спільноти учнів, яким буде цікаве вивчення основ електротехніки, електроніки, схемотехніки та роботи з мікроконтролерами.
  • Створення простору для розвитку технічного мислення та творчості учнів.
  • Залучення до занять лабораторії учнів, які не мають доступу до комп’ютерної техніки та до сучасних технологій.
  • Розширення цікавих завдань задля розвитку навичок програмування на уроках інформатики.
  • Створення таких умов у лабораторії, де учні зможуть використовувати обладнання у своїх науково дослідницьких цілях.

Для реалізації проекту потрібно придбати освітні набори конструкторів. Кожен набір із серії «Практична електроніка» – це самостійна навчальна одиниця і складається з 8 конструкторів. Це дає змогу організувати модульне навчання: група (2 учня) вивчає одну тему та опанувавши її переходить до іншої.

Автором проекту є Дмитро Титар — вчитель інформатики та трудового навчання в Ольгинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської РДА Донецької області.

Підтримати проект можна за посиланням.

                                                                                                                                                              Читати далі

1 2 3
Share.

Comments are closed.