Global Ukraine News

Українські художники вразили World ART Dubai 2017

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З 12 по 15 квітня 2017 р. в DUBAI WORLD TRADE CENTRE (Дубай, ОАЄ) відбулась виставка світового значення World ART Dubai 2017. Цього року виставка зібрала 160 художників із 30 країн, в тому числі й України, які представили на огляд понад  3000 картин.

Читати за темою: У міжнародному конкурсі супермоделей перемогла українка 

На стенді Ukrainian Art Association свої найкращі картини виставляли члени Асоціації, українські художники:  Анна Христенко, Оксана Ягідка, Олексій Білий, Олександр Добродій, Тетяна та Ольга Риліни,  Людмила Халфіна. Організація та підготовка до заходу розпочалась ще в листопаді  2016 р.

«Я шалено вдячна Асоціації за виявлену довіру представляти свої картини на виставці World ART Dubai 2017, і сподіваюсь, що не підвела. На виставці мене прийняли прекрасно! Я навіть не очікувала (посміхається), але моя знакова картина «Модератор Миру», яка була візитною карткою мого стенду, була продана дуже успішно. В цілому я рада, що мої роботи оцінили з  достойністю. Це був чудовий захід зі своїм неповторним ароматом. Ароматом цікавих людей і блискучих робіт, авторських технік і безперечної майстерності. Я залишилася під великим враженням!» — ділиться враженням учасниця World ART Dubai 2017, українська художниця Анна Христенко.

Загалом стенд  українських художників вразив відвідувачів виставки своїм розмаїттям кольорів та різноманітними техніками у яких були  виконані картини. Карпатські  пейзажі, казковий світ, неймовірні абстракції, витончені натюрморти з традиційною українською символікою та квітами – все це дуже захоплювало відвідувачів стенду, які зупинялись, спілкувались з художниками та фотографували картини на згадку. Виставку відвідало близько 10 тис. чоловік. GU

Share.

Comments are closed.