Global Ukraine News

Українські художники вразили World ART Dubai 2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З 12 по 15 квітня 2017 р. в DUBAI WORLD TRADE CENTRE (Дубай, ОАЄ) відбулась виставка світового значення World ART Dubai 2017. Цього року виставка зібрала 160 художників із 30 країн, в тому числі й України, які представили на огляд понад  3000 картин.

Читати за темою: У міжнародному конкурсі супермоделей перемогла українка 

На стенді Ukrainian Art Association свої найкращі картини виставляли члени Асоціації, українські художники:  Анна Христенко, Оксана Ягідка, Олексій Білий, Олександр Добродій, Тетяна та Ольга Риліни,  Людмила Халфіна. Організація та підготовка до заходу розпочалась ще в листопаді  2016 р.

«Я шалено вдячна Асоціації за виявлену довіру представляти свої картини на виставці World ART Dubai 2017, і сподіваюсь, що не підвела. На виставці мене прийняли прекрасно! Я навіть не очікувала (посміхається), але моя знакова картина «Модератор Миру», яка була візитною карткою мого стенду, була продана дуже успішно. В цілому я рада, що мої роботи оцінили з  достойністю. Це був чудовий захід зі своїм неповторним ароматом. Ароматом цікавих людей і блискучих робіт, авторських технік і безперечної майстерності. Я залишилася під великим враженням!» – ділиться враженням учасниця World ART Dubai 2017, українська художниця Анна Христенко.

Загалом стенд  українських художників вразив відвідувачів виставки своїм розмаїттям кольорів та різноманітними техніками у яких були  виконані картини. Карпатські  пейзажі, казковий світ, неймовірні абстракції, витончені натюрморти з традиційною українською символікою та квітами – все це дуже захоплювало відвідувачів стенду, які зупинялись, спілкувались з художниками та фотографували картини на згадку. Виставку відвідало близько 10 тис. чоловік. GU

Share.

Comments are closed.