Global Ukraine News

Українські студенти перемогли у конкурсі від IBM

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Українські студенти долучилися до конкурсу програмування на платформі System z «Master The Mainframe 2016», організатором якого виступила компанія ІВМ. Про це повідомляє uapost.us.

Конкурс проходив у режимі онлайн через інтернет-доступ до віддаленого мейнфрейма. До участі у конкурсі долучилися 123 молоді українські програмісти.

Перше місце в конкурсі посів студент кафедри комп’ютерних наук факультету економіки, права та інформаційних технологій Київського національного університету культури і мистецтв Андрій Дорошенко.

Читайте за темою: Українська школярка перемогла у конкурсі про видатних українців Канади

Студент другого курсу кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка» Віталій Маковейчук увійшов до числа призерів ІІ туру.

International Business Machines Corporation — американська електронна корпорація, один із найбільших світових виробників усіх видів комп’ютерів і програмного забезпечення, один з найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж. Корпорація посідає шосте місце в списку найбільших компаній світу. Історія починається з 19 століття. IBM виробляє та продає апаратне та програмне забезпечення, послуги (хостинг, консалтинг) у сферах від мейнфреймів до нанотехнологій.

Share.

Comments are closed.