Global Ukraine News

Українська школярка перемогла у конкурсі про видатних українців Канади

Учениця десятого класу з Рівненщини Діана Горбатюк стала призеркою всеукраїнського конкурсу міжнародної освітньої програми Open World Learning «Видатні українці Канади» та поїде на навчання в Торонто. Про це повідомляє Укрінформ

«Організатори конкурсу «Видатні українці Канади» та Рада директорів канадської освітньої організації O.W.L.Open World Learning Society нагородили дівчину стипендією, що покриває вартість інтенсивної програми з вивчення англійської мови в одній з мовних шкіл-партнерів O.W.L. Торонто. Навчання триватиме 4 тижні», – йдеться у повідомленні.

За умовами конкурсу, потрібно було зняти ролик про відому особистість Канади, вихідця з України. Тому дівчина створила відео про канадійця українського походження Джона Сопінки. Конкурс проводився до 125-річчя перших українських мігрантів до Канади.

Читати за темою: Кінозірка для фотосесії обрала пальто української дизайнерки 

У конкурсі взяли участь понад 500 учасників з різних куточків України. 20 з них отримали можливість поїхати до Канади влітку 2017-го року, щоб покращити свої знання з англійської мови, ознайомитися з канадським суспільством та життям української діаспори в Канаді.

«Мене дуже зацікавила життєва історія Джона Сопінки – Верховного Суддю Канади. Це був перший випадок, коли людину, не маючи досвіду роботи в суді, призначили на таку високу посаду. Хоча, його батьки – вихідці з України були неписемні. Також він був різнобічною особистістю, мав високі досягнення в юриспруденції, спорті і музиці. Такі приклади надихають і мотивують. На таких людей потрібно рівнятись! А ще більше вразило те, що про таку непересічну особистість немає жодних відеоматеріалів, окрім декількох фото у важкодоступних канадських архівах», – написала вона на своїй youtube-сторінці.

https://www.youtube.com/watch?v=hAguu7TARQI

Поділитись

Коментарі закріті