Global Ukraine News

Презентація V Форуму Global Ukrainians у Києві: «Українські бренди ставимо в тренди, #Ukraine #CreativeNation»

Извините, этот текст доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

5 липня о 14-00 в УНІАН відбудеться презентація V Форуму Global Ukrainians у Києві: «Українські бренди ставимо в тренди, #Ukraine #CreativeNation».

Українці світу дуже активно просувають інтереси України на глобальному рівні. Під час V Форуму Global Ukrainians українські лідери-експати звітують про спільну роботу щодо більш системної та ефективної промоції іміджу України у світі.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. З 2015р. Форум Global Ukrainians створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Ізраїля, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

Читайте за темою: Українські бренди ставимо в тренди: Ukraine – #CreativeNation

Під час V Форуму Global Ukrainians будуть представлені результати роботи інформаційного агентства Global Ukraine News та новостворена платформа для розвитку бізнес-дипломатії Global Ukraine Business Hub — глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів в світі. Участь у Форумі візьмуть близько 200 українських експатів та глобально налаштованих українців. Плануються виступи спікерів з понад 20-ти країн світу.

Детальну інформацію про форум, про дату й місце офіційного відкриття, про учасників та програму форуму, про презентацію Стратегії розвитку народної дипломатії із залученням українських експатів до реформування України, про цікавий нетворкінг та зустрічі українських стартапів тощо буде оголошено під час прес-конференції.

Учасники:

  • Віолета Москалу, доктор філософії, експерт з міжнародного розвитку та державного управління, ініціатор та співзасновник Форуму Global Ukrainians (Франція);
  • Наталія Панченко, голова фундації “Євромайдан-Варшава” (Польща);
  • Михайло Петруняк, президент Іспано-Української Торгової палати, президент Федерації українських асоціацій Іспанії, голова робочої групи по проведенню ІІ-го Бізнес-форуму української діаспори 2018 (Іспанія);
  • Ольга Завидняк-Отум, голова українського об’єднання «Українська хата в Йорданії» (Йорданія);
  • Дзвінка Качур, випускниця Оксфордського Університету, голова Української асоціації Південної Африки (Південна Африка);
  • Ольга Козиренко, координатор проектів Агенція іміджу України (Україна — Індія — Португалія);
  • Світлана Хутка, доктор філософії, експерт з інноваційного соціально-політичного розвитку та стратегій глобальної публічної економічної дипломатії; запрошений дослідник і професор Стенфордського університету (Україна — США) (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал).

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Share.

Comments are closed.