Global Ukraine News

ТОП-10 ключових подій 28 грудня 2015 р. для України

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

10. Суд вирішив тримати Г. Корбана під вартою

Суд змінив запобіжний захід лідеру «Укропа» Г. Корбану на взяття під варту строком на 60 днів до 25 лютого 2016 року.

ГРОМАДСЬКЕ ТБ

Оригінал повідомлення

Український бізнесмен і колишній голова Дніпропетровської ОДА І. Коломойський зробив офіційну заяву у справі Г. Корбана і вимагає від влади негайно припинити політичні репресії проти десятків людей і забезпечити великий суспільний компроміс: «Очевидно, що судовий процес над Корбаном модерується не судом, а третіми особами із зовнішніх кабінетів. Цим процесом влада дискредитувала свої наміри провести судову реформу, її можна вже не продовжувати».

УНІАН

Оригінал повідомлення

9. Д. Ярош пішов з Правого Сектору і оголосив про створення нового руху

«Зараз настав час зосередитись на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузько-функціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об’єднати усіх патріотів України. Без радикалізму на межі з маргінесом, але й без ліберальної демагогії», – наголосив Дмитро Ярош.

Українська правда

Оригінал повідомлення

8. Ініціатива «21 листопада» презентувала мультимедійний проект, присвячений подіям Революції Гідності

Учасники Ініціативи наголошують, що Революція Гідності не закінчилась, вона триває у різних вимірах: політичному, культурному, економічному та багатьох інших. Та сьогодні потрібно переходити до етапу еволюції, котрий здатен забезпечити Україні сталий розвиток.

До Ініціативи входять представники культури, релігійні діячі, філософи та підприємці, саме тому мультимедійний проект “Чи перемогла Революція Гідності?” дає різносторонній погляд на ситуацію, що склалася в державі.

REUTERS

Оригінал повідомлення

7. Stratfor зробив прогноз щодо Росії та України

Ні Європейський союз, ні США не посилять санкції відносно Росії в наступному році, але вони і не будуть занадто пом’якшені. Про це йдеться в геополітичному прогнозі на 2016 рік, представленому американським неурядовим аналітичним центром Stratfor, який ще називають «тіньовим ЦРУ».

wikipedia.org

Оригінал повідомлення

6. В ООН розповіли, що стало причиною блокади Криму

Торгова блокада Криму і підрив ЛЕП на Херсонщині були викликані фактами гноблення кримських татар, що мали місце раніше. Про це заявила глава моніторингової місії ООН Ф. Фрейзер,

100krat.in.ua

Оригінал повідомлення

5. Один з лідерів бойовиків погрожує О. Захарченку акціями протесту

У таборі бойовиків знову виникли суперечності. Так званий «секретар Радбезу «ДНР» О. Ходаковський пригрозив провести акції протесту. Ходаковський вимагає дати бойовикам статус «учасника бойових дій «ДНР».

Оригінал повідомлення

4. П. Порошенко підписав закон про систему іномовлення України

О. Червакова зазначила, що «мультимедійна платформа іномовлення України – це фактично промо-агенція України в світі. І це дуже суттєва допомога українській дипломатії на міжнародній арені, яка зараз щосили намагається донести правду про Україну до світових лідерів».

president.gov.ua

Оригінал повідомлення

3. У Криму починається суд за мирний мітинг кримських татар, який відбувся ще до анексії

У понеділок в окупованому Криму розпочинається суд над заступником глави Меджлісу кримськотатарського народу А. Чийгозом, активістами А. Асановим та М. Дегерменджі. Суд буде проходити в Сімферополі, повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу, депутат ВР Р. Чубаров.

www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

За його словами, «якщо ж слідувати злочинній логіці російського правосуддя», то інкриміновані Чийгозу, Асанову і Дегерменджі діяння, «в однаковій мірі можуть бути застосовані також до лідерів і голів 100 держав світу – членів ООН, які підтримали територіальну цілісність України в рамках її міжнародно визнаних кордонів, в тому числі Крим, і засудили незаконні дії Росії в Криму».

УНІАН

Оригінал повідомлення

Як підкреслили в МЗС, політика переслідування російською окупаційною владою кримських татар, випадки насильства і жорстокого поводження з ними, факти примусу до депортації, обмеження права на віросповідання, руйнування громадських організацій і переслідування ЗМІ та журналістів перетворила Крим на острів страху і страждань його корінного народу.

wordyou.ru

Оригінал повідомлення

2. А. Яценюк підписав залучення 400 мільйонів від Європейського Інвестиційного Банку на проекти в АПК

«Реалізація Угоди дасть можливість залучити 400 млн євро на 12 років з 4-річним пільговим періодом для підтримки аграрного сектору України. Кошти планується спрямувати на реалізацію проектів в сфері вирощування зернових та олійних культур, модернізації рибного господарства і аквакультури в Україні», – йдеться у повідомленні прес-служби Кабміну

Оригінал повідомлення

1. Білорусь не зупинятиме вільну торгівлю з Україною

«На зустрічах обговорили всі наболілі торгівельні питання. Основне – Республіка Білорусь не виходитиме з ЗВТ з Україною», – написала Н. Микольська, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Оригінал повідомлення

Share.

Comments are closed.