Global Ukraine News

До Дня народження Ліни Костенко в Музеї літератури організують поетичний батл

对不起,此内容只适用于乌克兰文。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

19 березня у Національному музеї літератури України відбудеться поетичний захід до дня народження Ліни Костенко. В рамках події пройдуть мистецькі перформанси за участю акторів та музикантів. Головна подія – поетичний батл на найкраще читання поезії Ліни Костенко.

Зокрема, поетичне слово матимуть актори Галина Стефанова та Дмитро Лінартович. Музичне бачення поезії демонструватиме київський музичний гурт «Тобі Здалося».

На вечір запрошений і науковий співробітник Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка, головний редактор журналу «Всесвіт» Дмитро Дроздовський з доповіддю: «Леви Ліни Костенко».

Всі отримані привітання Ліні Василівні організатори матимуть змогу передати доньці – Оксані Пахльовській.

Читати за темою: Куди рухається українська фотографія. Архіви Віктора Марущенка

 «Я організовую вечори до дня народження Ліни Василівни вже 5 рік поспіль. Дуже хочеться аби українці знали свою літературу, відчували тонкощі мелодійності української мови і української душі. Мені здається, що саме творчість Ліни Василівни може навчити цієї тендітної любові і світосприйняття. Такий вечір – затишок посеред бурхливої реальності сьогодення, і як подяка за творчість Ліни Василівни. В країні війна з Росією, і ми зобов’язані виховувати в собі любов до прекрасного», – говорить одна із організаторок вечору Тетяна Моцак.

Share.

Comments are closed.